Domovská stránka Topbicycle Rentalpůjčte si kvalitní kolo u nás +420 777 291 661 info@topbicycle.com Topbicycle Rental websites in English
Home > Reference

Logo TREK

Logo SCOTT

Pláště Schwalbe

Reference

Těšíme se na Vaše komentáře

 

Těšíme se na Vaši zpětnou vazbu týkající se služeb naší cyklopůjčovny. Pokud byste nám rádi sdělili pár slov, jak jste byli spokojeni, co jste si užili, nebo co jste postrádali, pošlete nám, prosím, e-mail na adresu info@topbicycle.com. Dejte nám, prosím, rovněž vědět, zda můžeme Váš komentář umístit na tyto stránky. Děkujeme!

Adam (Velká Británie): Byli jsme velmi spokojeni s koly a organizací – řidič byl dochvilný a schopný, kola byla dobře udržovaná a vhodná pro zamýšlené použití. Poradila si trasou velmi dobře a měli jsme v ně naprostou důvěru. Byli jsme všichni velice ohromeni profesionalitou vaší společnosti, žádný požadavek nebyl problémem a tak šlo všechno velmi hladce, jelikož jsme dostali přesně to, co jsme očekávali od pedálů až po pneumatiky! (originál v angličtině najdete zde)

Mattias (Švédsko): Od roku 2015 jsme projeli na kolech ostatní části Evropy a ve srovnání byla vaše kola neporazitelná v kvalitě.
(originál v angličtině najdete zde)

Jill (USA): Zdravíme z Mikulova! Dorazili jsme bezpečně a v pořádku a kola byla fantastická, žádné problémy na cestě a velmi příjemná jízda. Oceňujeme velice veškerou vaši pomoc a služby! (originál v angličtině najdete zde)