Domovská stránka Topbicycle Rentalpůjčte si kvalitní kolo u nás +420 777 291 661 info@topbicycle.com Topbicycle Rental websites in English
Home > Kola > Vybavení kol > Pláště Schwalbe

Logo TREK

Logo SCOTT

Pláště Schwalbe

Bezdefektové pláště Schwalbe na našich kolech

Schwalbe Marathon Plus ochrana proti proražení

Jízda bez defektů

Jelikož jsme přesvědčeni, že každá jízda na kole by se měla obejít bez defektů, vybavili jsme naše trekingová kola, elektrokola, tandemy a silniční kola bezdefektovými plášti Schwalbe, které poskytují nejlepší ochranu proti proražení díky 5 mm tlusté ochranné vrstvě, která dokáže zabránit tomu, aby Vás zastavilo rozbité sklo, nebo dokonce připínáčky. Jejich odolnost ukazuje Test Schwalbe Marathon Plus (YouTube video).

 

Schwalbe Marathon Plus

Tyto pláště s nízkým valivým odporem a špičkovou ochranou proti průrazu Vám umožní rychlou a lehkou jízdu. Díky nim jsou naše lehká trekingová kola TREK FX 3 skvělá na cykloturistiku bez ohledu na profil Vaší trasy.

Plášť Schwalbe Marathon PlusSchwalbe stupeň ochrany 7

Schwalbe Marathon Plus Tour

Tyto trvanlivé trekingové pláště kombinují skvělou ochranu proti proražení s vyváženou přilnavosti na zpevněném i nezpevněném povrchu, což Vám umožní jet jakoukoliv cestou. Naše trekingová kola SCOTT Sportster 40 a TREK 7300, tandemy a elektrokola jsou díky nim všestranná a spolehlivá bez ohledu na povrch.

Plášť Schwalbe Marathon Plus TourSchwalbe stupeň ochrany 7

Schwalbe Durano DD

Tyto odolné silniční pláště kombinují ochranu proti proražení s odolnými boky bránícími prodření. Naše silniční kola TREK Domane a TREK Silque jsou díky nim bezpečná a spolehlivá bez ohledu na kvalitu cesty.

Schwalbe Durano DDSchwalbe stupeň ochrany 6