Domovská stránka Topbicycle Rentalpůjčovna kvalitních kol +420 777 291 661 info@topbicycle.comTopbicycle Rental websites in English
Home > Kola

Logo TREK

Logo SCOTT

Pláště Schwalbe

Kvalitní kola pro Vaši jízdu

Trekingová kola

Trekingové kolo je ideální volbou v našich zemích protkaných asfaltovými silnicemi, lesními a polními cestami. Převážná většina našich trekingových kol je vybavena plášti Schwalbe s nejlepší ochranou proti defektu, takže jste to Vy, kdo určuje Vaši trasu.
Nabízíme tři typy trekingových kol, které se liší hmotností, odpružením, šířkou plášťů a cenou.
TREK FX 3 a TREK FX 3 Women's (s WSD geometrií přizpůsobenou ženám ) jsou na pomezí silničních a krosových kol, přináší výhody obou typů. Skvěle se hodí do kopcovitého terénu - mají 27 převodů a o 3 kg nižší hmotnost než ostatní trekingová kola. Karbonová vidlice, rovná řídítka s IsoZone gripy tlumícími vibrace a pláště Schwalbe Marathon Plus 700x32 s nízkým valivým odporem pak umožňují pohodlnou jízdu na silnicích s jakýmkoliv povrchem.
SCOTT Sportster 40 jsou trekingová kola s odpruženou vidlicí pro pohodlnou a bezpečnou jízdu i po nezpevněných cestách. Jsou vybavena plášti Schwalbe Marathon Plus Tour 700x35 s lepším záběrem na kluzkém povrchu. Jejich vyšší hmotnost je vyvážena zesíleným rámem a pohodlnou geometrií pro vzpřímenější posaz.
TREK 7300 a TREK 7300 Women's (s dámským rámem) jsou trekingová kola s předním odpružením, plášti 700x35 a V-brzdami.

Odlehčená trekingová kola od 8000 Kč

Trekingové kolo TREK FX 3Dámské trekingové kolo TREK FX 3 Women's
TREK FX 3TREK FX 3 Women's

Trekingová kola od 3000 Kč

Trekingové kolo SCOTT Sportster 40
SCOTT Sportster 40
Trekingové kolo TREK 7300Dámské trekingové kolo TREK 7300 Women's
TREK 7300 TREK 7300 Women's

Silniční kola

Naše silniční kola Vám pomohou udržet tempo na dlouhých vzdálenostech, nebo si prostě jen užít pohodovou jízdu, aby Vám zbylo více času na to dívat se kolem sebe.
TREK Domane S 5 a TREK Silque S 5 (dámská verze Domane) jsou moderní silniční kola s celokarbonovým rámem vybavená sadou Shimano 105. Jejich pláště Schwalbe Durano Double Defence 700x25 si poradí s jakoukoliv silnicí, odpružení sedlové trubky IsoSpeed omezuje chvění a přináší pohodlí i na dlouhé jízdy.
TREK 1500 a SCOTT Speedster jsou klasická rychlá a pevná kola s hliníkovým rámem, karbonovou vidlicí a plášti 700x23.

Karbonová silniční kola od 24000 Kč

Karbonové silniční kolo TREK Domane S 5Dámské karbonové silniční kolo TREK Silque S 5
TREK Domane S 5 TREK Silque S 5

Hliníková silniční kola od 10000 Kč

Karbonové silniční kolo TREK Domane S 5Silniční kolo SCOTT Speedster
TREK 1500 SCOTT Speedster

Elektrokola 25000 Kč

Naše elektrokola přidají sílu každému Vašemu šlápnutí do pedálů nejen v kopcovitém terénu, nebo pokud se cíle Vašich cest zdají být příliš daleko.
LEADER FOX Bend a LEADER FOX Bend Lady jsou česká trekingová elektrokola vybavená baterií 500 nebo 576 Wh, odpruženou vidlicí, kotoučovými brzdami a plášti Schwalbe pro jakýkoliv povrch.

Elektrokolo LEADER FOX BendDámské elektrokolo LEADER FOX Bend Lady
LEADER FOX BendLEADER FOX Bend Lady

Tandem 10000 Kč

Dva jsou lepší než jeden! Čas strávený spolu a souhra, kterou řízení tandemu vyžaduje, mohou dát Vaší túře další rozměr a upevnit Váš vztah.
TREK 900 Tandem Vám umožnit dojet spolu dále, než každý zvlášť. Bezdefektové pláště Schwalbe Marathon Plus Tour a pevný rám to zvládnou.

Tandem TREK 900
TREK 900 Tandem