Domovská stránka Topbicycle Rentalpůjčte si kvalitní kolo u nás +420 777 291 661 info@topbicycle.com Topbicycle Rental websites in English
Home > Kola

Logo TREK

Logo SCOTT

Pláště Schwalbe

Kvalitní kola pro Vaši jízdu

Trekingová kola

Trekingové kolo je ideální volbou v našich zemích protkaných asfaltovými silnicemi, lesními a polními cestami. Všechna naše trekingová kola jsou vybavena plášti Schwalbe s nejlepší ochranou proti defektu, takže jste to Vy, kdo určuje Vaši trasu.
Nabízíme tři typy trekingových kol, které se liší hmotností, odpružením, šířkou plášťů a výší půjčovného. Všechna trekingová kola jsou k dispozici v celém rozsahu velikostí.
TREK FX 3 a TREK FX 3 Women's (s WSD geometrií přizpůsobenou ženám ) jsou na pomezí silničních a krosových kol, přináší výhody obou typů. Skvěle se hodí do kopcovitého terénu - mají 27 převodů a o 3 kg nižší hmotnost než ostatní trekingová kola. Karbonová vidlice, rovná řídítka s IsoZone gripy tlumícími vibrace a pláště Schwalbe Marathon Plus 700x32 s nízkým valivým odporem pak umožňují pohodlnou jízdu na silnicích s jakýmkoliv povrchem.
SCOTT Sportster 40 a SCOTT Sportster 40 Lady (s dámským rámem pro snadné nasedání) jsou trekingová kola s kotoučovými brzdami a odpruženou vidlicí pro pohodlnou a bezpečnou jízdu i po nezpevněných cestách. Jsou vybavena plášti Schwalbe Marathon Plus Tour 700x35 s lepším záběrem na kluzkém povrchu. Jejich vyšší hmotnost je vyvážena zesíleným rámem a pohodlnou geometrií pro vzpřímenější posaz.
TREK 7300 a TREK 7300 Women's (s dámským rámem) jsou trekingová kola s předním odpužením, plášti Schwalbe Marathon Plus Tour 700x35 a V-brzdami. Tato kola nabízíme i pro velmi početné skupiny, a to v nejširším rozsahu velikostí pro jakékoliv výšky postav.

Odlehčená trekingová kola 500 Kč / den

Trekingové kolo TREK FX 3Dámské trekingové kolo TREK FX 3 Women's
Prohlédněte si TREK FX 3TREK FX 3 Women's

Trekingová kola 300 Kč / den

Trekingové kolo SCOTT Sportster 40Dámské trekingové kolo SCOTT Sportster 40 Lady
Prohlédněte si SCOTT Sportster 40 SCOTT Sportster 40 Lady
Trekingové kolo TREK 7300Dámské trekingové kolo TREK 7300 Women's
Prohlédněte si TREK 7300 TREK 7300 Women's

Silniční kola

Naše silniční kola Vám pomohou udržet tempo na dlouhých vzdálenostech, nebo si prostě jen užít pohodovou jízdu, aby Vám zbylo více času na to dívat se kolem sebe. Můžeme Vám nabídnout úplnou škálu velikostí karbonových kol a rovněž hliníková kola v nejžádanějších rozměrech.
TREK Domane S 5 a TREK Silque S 5 (dámská verze Domane) jsou moderní silniční kola s celokarbonovým rámem vybavená sadou Shimano 105. Jejich pláště Schwalbe Durano Double Defence 700x25 si poradí s jakoukoliv silnicí, odpružení sedlové trubky IsoSpeed omezuje chvění a přináší pohodlí i na dlouhé jízdy.
TREK 1500 a SCOTT Speedster jsou klasická rychlá a pevná kola s hliníkovým rámem, karbonovou vidlicí a plášti 700x23.

Karbonová silniční kola 800 Kč / den

Karbonové silniční kolo TREK Domane S 5Dámské karbonové silniční kolo TREK Silque S 5
Prohlédněte si TREK Domane S 5 TREK Silque S 5

Hliníková silniční kola 500 Kč / den

Silniční kolo TREK 1500Silniční kolo SCOTT Speedster
Prohlédněte si TREK 1500 SCOTT Speedster

Elektrokola 800 Kč / den

Naše elektrokola přidají sílu každému Vašemu šlápnutí do pedálů nejen v kopcovitém terénu, nebo pokud se cíle Vašich cest zdají být příliš daleko.
Všechna naše elektrokola jsou vybavena odpruženou vidlicí, kotoučovými brzdami a plášti Schwalbe pro jakýkoliv povrch.
SCOTT E Sub a SCOTT E Sub Lady jsou poháněna elektromotorem Bosch napájeným 400 nebo 500 Wh baterií.
LEADER FOX Bend a LEADER FOX Bend Lady jsou česká elektrokola dostupná i v malých velikostech. Jsou vybavena baterií 500 nebo 576 Wh.

Elektrokolo SCOTT E SubDámské elektrokolo SCOTT E Sub Lady
Prohlédněte si SCOTT E Sub SCOTT E Sub Lady
Elektrokolo LEADER FOX BendDámské elektrokolo LEADER FOX Bend Lady
Prohlédněte si LEADER FOX BendLEADER FOX Bend Lady

Tandem 700 Kč / den

Dva jsou lepší než jeden! Čas strávený spolu a souhra, kterou řízení tandemu vyžaduje, mohou dát Vaší túře další rozměr a upevnit Váš vztah.
TREK 900 Tandem Vám umožnit dojet spolu dále, než každý zvlášť. Bezdefektové pláště Schwalbe Marathon Plus Tour a pevný rám to zvládnou.

Tandem TREK 900
Prohlédněte si TREK 900 Tandem

Dětská kola 300 Kč / den

Klidné cesty, cyklostezky a nespočetné lesní a polní cesty našich zemí jsou skvělé pro rodinné cyklovýlety a dovolené. Nabízíme dva typy kol připravené pro Vaše ratolesti, aby se k Vám mohly přidat.
LEADER FOX 24" je 24palcové kolo pro děti 125-145 cm, pro menší děti máme 20palcové kolo LEADER FOX Jumper 20"

Dívčí kolo LEADER FOX 24"Dětské kolo LEADER FOX Jumper 20"
Prohlédněte si LEADER FOX 24LEADER FOX Jumper 20

Dětský vozík 400 Kč / den

Jsou Vaše děti na kolo příliš malé? Není důvod s nimi nevyrazit na cesty.
Náš špičkový dětský vozík BURLEY D'Lite uveze 2 děti (do celkové hmotnosti 45 kg), jeho nastavitelné odpružení zvýší pohodlí na delších cestách. Máme k dispozici i dětské zadní cyklosedačky za 200 Kč / den.

Dětský vozík Burley D'Lite
Prohlédněte si BURLEY D'Lite