Domovská stránka Topbicycle Rentalpůjčovna kvalitních kol +420 777 291 661 info@topbicycle.com Topbicycle Rental websites in English
Home > O nás

Logo TREK

Logo SCOTT

Pláště Schwalbe

Kdo jsme?

  • Topbicycle je součástí společnosti Greenways Travel Club založené Tomášem Leskovjanem roku 1996.
  • Greenways Travel Club je členem ASTA a ATTA a nabízí aktivní dovolenou na míru ve střední Evropě.
  • Naše kancelář a cyklopůjčovna se nachází v Mikulově na Moravě.
  • Topbicycle půjčuje kvalitní kola a organizuje cyklotúry v České republice, Slovensku, Rakousku, Maďarsku a části Polska a Německa.
  • Máme klienty z celého světa, což se odráží v našem důrazu na kvalitu poskytovaných služeb.
  • Naše kola pocházejí od renomovaných výrobců TREK, SCOTT a LEADER FOX.

S kým se můžete setkat:

Tomáš Leskovjan

Tomáš Leskovjan - zakladatel a majitel

Roman Růžička

Roman Růžička - rezervace, doprava kol, průvodce

Petra Půčková

Petra Půčková - sales manager

Dagmar Bujnová

Dagmar Bujnová - účetní

Tomáš Doleček

Tomáš Doleček - cyklomechanik

 

Reference

Těšíme se na Vaše komentáře

 

Těšíme se na Vaši zpětnou vazbu týkající se služeb naší cyklopůjčovny. Pokud byste nám rádi sdělili pár slov, jak jste byli spokojeni, co jste si užili, nebo co jste postrádali, pošlete nám, prosím, e-mail na adresu info@topbicycle.com. Dejte nám, prosím, rovněž vědět, zda můžeme Váš komentář umístit na tyto stránky. Děkujeme!

Adam (Velká Británie): Byli jsme velmi spokojeni s koly a organizací – řidič byl dochvilný a schopný, kola byla dobře udržovaná a vhodná pro zamýšlené použití. Poradila si trasou velmi dobře a měli jsme v ně naprostou důvěru. Byli jsme všichni velice ohromeni profesionalitou vaší společnosti, žádný požadavek nebyl problémem a tak šlo všechno velmi hladce, jelikož jsme dostali přesně to, co jsme očekávali od pedálů až po pneumatiky! (originál v angličtině najdete zde)

Mattias (Švédsko): Od roku 2015 jsme projeli na kolech ostatní části Evropy a ve srovnání byla vaše kola neporazitelná v kvalitě.
(originál v angličtině najdete zde)

Jill (USA): Zdravíme z Mikulova! Dorazili jsme bezpečně a v pořádku a kola byla fantastická, žádné problémy na cestě a velmi příjemná jízda. Oceňujeme velice veškerou vaši pomoc a služby! (originál v angličtině najdete zde)

Lucie (ČR): Byli velmi ochotní, kola jsme rezervovali na poslední chvíli a pak vraceli dříve, než jsme se dohodli a vždy nám vyšli vstříc. Neměli jsme od kol z půjčovny vysoká očekávání, ale nakonec se nám na nich jelo možná i lépe, než na našich vlastních.