Domovská stránka Topbicycle Rentalpůjčovna kvalitních kol +420 777 291 661 info@topbicycle.com
Home > O nás

Logo TREK

Logo SCOTT

Pláště Schwalbe

Kdo jsme?

  • Topbicycle je součástí společnosti Greenways Travel Club založené Tomášem Leskovjanem roku 1996.
  • Naše kancelář a cyklopůjčovna se nachází v Mikulově na Moravě.
  • Naše kola pocházejí od renomovaných výrobců TREK, SCOTT a LEADER FOX.

S kým se můžete setkat:

Tomáš Leskovjan

Tomáš Leskovjan - zakladatel a majitel

Roman Růžička

Roman Růžička - rezervace, doprava kol

Dagmar Bujnová

Dagmar Bujnová - účetní

 

Reference

Adam (Velká Británie): Byli jsme velmi spokojeni s koly a organizací – řidič byl dochvilný a schopný, kola byla dobře udržovaná a vhodná pro zamýšlené použití. Poradila si trasou velmi dobře a měli jsme v ně naprostou důvěru. Byli jsme všichni velice ohromeni profesionalitou vaší společnosti, žádný požadavek nebyl problémem a tak šlo všechno velmi hladce, jelikož jsme dostali přesně to, co jsme očekávali od pedálů až po pneumatiky! (přeloženo z angličtiny)

Mattias (Švédsko): Od roku 2015 jsme projeli na kolech ostatní části Evropy a ve srovnání byla vaše kola neporazitelná v kvalitě.
(přeloženo z angličtiny)

Jill (USA): Zdravíme z Mikulova! Dorazili jsme bezpečně a v pořádku a kola byla fantastická, žádné problémy na cestě a velmi příjemná jízda. Oceňujeme velice veškerou vaši pomoc a služby! (přeloženo z angličtiny)

Lucie (ČR): Byli velmi ochotní, kola jsme rezervovali na poslední chvíli a pak vraceli dříve, než jsme se dohodli a vždy nám vyšli vstříc. Neměli jsme od kol z půjčovny vysoká očekávání, ale nakonec se nám na nich jelo možná i lépe, než na našich vlastních.